www.
Tümünü Seç | Tümünü Kaldır

Başkent Hosting, Tr Uzantılı alan adları tescili işlemlerini hızlı ve güvenilir bir şekilde yürütmektedir. Referanslarımızı inceleyebilirsiniz.

Tescil ettirmek istediğiniz alan adının müsait olup olmadığı tarafımızca kontrol edildikten sonra size bilgi verilmektedir.

Tescil için gerekli olan resmi evraklar tescil bedelini ödemenize müteakip e-posta ile size gönderilecektir.

Formda belirttiğiniz bilgiler ışığında tescil için ön başvuru başvuru yapılır.

Ön başvuru sonrasında tarafınızca doldurulması ve iletilmesi gerekli belgeler size iletilir.

Sizden alınan belgelerle nihai başvuru yapılır. Başvurunun onaylanması durumunda onaylandığına dair size bilgi verilir.

Eğer web hosting hizmetini de bizden almış iseniz web hosting hesabınız da açılarak, web sitenizi yayınlayabilmeniz için gerekli ftp bilgileri size iletilir.

Web hosting hizmetini farklı bir firmadan almış iseniz; bize bildireceğiniz dns' lere alan adı yönlendirmesi ücretsiz olarak en kısa zamanda yapılacaktır.

.TR uzantılı alan adı ve fiyatları ve gerekli diğer bilgileri için http://www.baskenthosting.com/alan-adi-ucretleri/index.html adresini ziyaret etmeniz önerilir.

.TR uzantılı alan adları tescili süresi bilgilerin/belgelerin iletilmesi ve onaylanmasına bağlı olarak değişmektedir. Belgelerde herhangi bir sorun çıkmadığı takdirde onaylanma süresi 1-2 gündür. Tescil işlemi 1-5 yıl süreler için yapılabilmektedir. Süre bitiminde müşterilerimizin ödemeyi yapmak suretiyle hizmeti uzatmaları durumunda alan adları çalışmaya devam etmektedir. Ödemesi yapılamayan/hizmeti yenilenmeyen alan adlarının çalışmamasından kaynaklanacak zarar, kayıp ve sorunlardan firmamız sorumlu tutulamaz.

Copyright © 2008 - Bütün hakları Başkent 06 Tasarım Yazılım Ltd. Şti. ye aittir.
Web Tasarımı, Hosting, Domain, Web Hosting, Domain Tescili, Cd Çoğaltma, Dvd Kopyalama, Google Reklam, Türkçe isim tescili, Web Sitesi Yayınlama, İnternet Reklamcılık, Google 1. sayfa, arama motoru kayıt, Google sponsor bağlantı, Web Sitesi Tasarımı, Web Tasarımı, Hosting, Domain, Web Hosting, Domain Tescili, Cd Çoğaltma, Dvd Kopyalama, Google Reklam, Türkçe isim tescili, Web Sitesi Yayınlama, Alan adı kayıt, tr web adresi kayıt, web sitesi sahibi olmak, İnternet Reklamcılık, asp php mysql mssql web hosting, Web Sitesi Tasarımı, Ankara