Cd/Dvd Tasarımı
Firmanızın, kurumunuzun etkili tanıtımı, autorun (otomatik olarak açılabilme) özelliğine sahip "İnteraktif CD" ler ile yapabilirsiniz.
  • Fuarlara mı katılıyorsunuz?
  • Kongre, seminerlerde broşür yerine cd mi vermek istiyorsunuz?
  • Etkileşimli, animasyonlu cd' ler ile prestijinizi artırmak, güçlü reklam mı yapmak istiyorsunuz?
  • Matbaada hazırlatacağınız bir kaç sayfa kataloğa çok fazla para vermek yerine; katalogdan daha fazla bilginin konulabileceği ve daha uzun ömürlü, kalıcı bir tanıtım cd' sine ihtiyaç mı duyuyorsunuz?
İster kartvizit ebatındaki Kartvizit Cd lere; isterseniz daha büyük ebattaki Standart Cd lere firma bilgilerinizi, ürünlerinizi, hizmetlerinizi vb. görsel ve sesli bir şekilde kaydedip, müşterilerinize fuarlarda, organizasyonlarda dağıtarak ve/veya topluca posta yoluyla ileterek başarılı ve etkili bir tanıtım çalışması yapmış olursunuz.

"İnteraktif CD Sunumu", başarılı ve etkili pazarlamanın en etkili,en kolay ve en yeni yöntemlerinden biridir. Size yeni müşteriler ve yeni ufukların kapılarını açar.

İnteraktif Cd'ler, web sitesinin ve matbaada hazırlattığınız katalogların aksine daha geniş bir depolama alanına sahiptir. Bu nedenle daha fazla bilgi, resim barındırabilir ve daha hızlı çalışır. Web Sitelerindeki depolama ve hız sınırlamaları cd'lerde çok daha azdır.

Hafifliği ve dayanıklılığı ile bir CD, matbaa baskısı kataloğa oranla daha uzun ömürlü, daha pratik, daha etkili, daha düşük maliyetli, daha zengin içerikli bir tanıtım-sunum aracıdır.
CD-DVD tasarım işleriniz için 0312 232 45 16 telefon numaramızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Copyright © 2008 - Bütün hakları Başkent 06 Tasarım Yazılım Ltd. Şti. ye aittir.
Web Tasarımı, Hosting, Domain, Web Hosting, Domain Tescili, Cd Çoğaltma, Dvd Kopyalama, Google Reklam, Türkçe isim tescili, Web Sitesi Yayınlama, İnternet Reklamcılık, Google 1. sayfa, arama motoru kayıt, Google sponsor bağlantı, Web Sitesi Tasarımı, Web Tasarımı, Hosting, Domain, Web Hosting, Domain Tescili, Cd Çoğaltma, Dvd Kopyalama, Google Reklam, Türkçe isim tescili, Web Sitesi Yayınlama, Alan adı kayıt, tr web adresi kayıt, web sitesi sahibi olmak, İnternet Reklamcılık, asp php mysql mssql web hosting, Web Sitesi Tasarımı, Ankara