Web Tasarımı
Web sitesi güncellemesi, yapılan tasarım çalışmasından sonraki ikinci aşamadır.

Web sitesi yaptırmakla, internette yer alma-var olma sürecinizi sadece başlatmış olursunuz. Devamını getirmek, geliştirmek sizin elinizdedir.

Unutulmamalıdır ki, dünyadaki en ucuz ve en etkili reklam web sitesi tasarımıdır.Bu reklamın zamanla güçlendirilmesi, yenilenmesi ve teknolojiye adapte edilmesi gerekmektedir. Çağımızın gelişen koşullarına uyum sağlamak artık bir zorunluluktur.

İnternette gezinirken gördüğümüz 2-3-4 yıl ve daha önce yapılan web siteleri hemen belli olmaktadır. Müşteri taleplerinin, piyasa koşullarının, tasarım bakış açılarının değişmesi de güncellemeleri zorunlu kılmaktadır.
  • Web siteniz size eski, basit mi görünüyor?
  • Web sitenizin içeriği yetersiz mi geliyor?
  • Web sitenizin tasarımından mı sıkıldınız?
  • Firmanıza yeni ürünler, bilgiler, bayiler mi eklendi?
  • Web sitesi tasarımı yapan bir firma ile anlaştınız, fakat çalışma yarım mı kaldı?
o zaman sizin acilen web sitenizi güncelletmeniz gerekiyor!
Copyright © 2008 - Bütün hakları Başkent 06 Tasarım Yazılım Ltd. Şti. ye aittir.
Web Tasarımı, Hosting, Domain, Web Hosting, Domain Tescili, Cd Çoğaltma, Dvd Kopyalama, Google Reklam, Türkçe isim tescili, Web Sitesi Yayınlama, İnternet Reklamcılık, Google 1. sayfa, arama motoru kayıt, Google sponsor bağlantı, Web Sitesi Tasarımı, Web Tasarımı, Hosting, Domain, Web Hosting, Domain Tescili, Cd Çoğaltma, Dvd Kopyalama, Google Reklam, Türkçe isim tescili, Web Sitesi Yayınlama, Alan adı kayıt, tr web adresi kayıt, web sitesi sahibi olmak, İnternet Reklamcılık, asp php mysql mssql web hosting, Web Sitesi Tasarımı, Ankara